Zespół na studniówkę Damy Radę przygotował najlepszą ofertę na bal przedmaturalny.

Chcesz wiedzieć, co przygotowaliśmy dla obecnych i przyszłych maturzystów? Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy najlepszą i najbardziej szaloną imprezę studniówkową.

Zespół na studniówkę Damy Radę oferuje usługi mzuyczne!

Czego możesz od nas oczekiwać? Zapewniamy:

  • Profesjonalne wykonanie utworów – muzyka jest naszą największą pasją, ale mamy też odpowiednie umiejętności muzyczne. Dlatego też zagwarantujemy zabawę na najwyższym poziomie. Gramy i śpiewamy tak, by muzyka na żywo brzmiała lepiej niż oryginał puszczony z płyty CD.
  • Doświadczenie – za nami już wiele imprez, także wiele studniówek. Wiemy, jak i co grać, by wszyscy uczestnicy balu bawili się doskonale. Umiejętnie dobieramy repertuar, tak by łączyć najnowsze przeboje z tymi ponadczasowymi hitami. Udało nam się zgromadzić pokaźną listę piosenek – jest to około 500 utworów z różnych stylów muzycznych, z różnych epok czasowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zagramy piosenki popowe, rockowe, biesiadne, discopolowe oraz wiele, wiele innych.
  • Profesjonalny sprzęt muzyczny – dysponujemy urządzeniami doskonałej jakości. Nagłośnienie i oświetlenie (efekty wizualne wywoływane za pomocą takich urządzeń, jak reflektory, lasery, lampy LED, wytwornica dymu). Wszystko to sprawi, że klimat na sali będzie wyjątkowy i podkreśli niecodzienną atmosferę studniówki.
  • Usługi konferansjerskie – poza muzyką na żywo gwarantujemy także prowadzenie imprezy, do nas będzie należało przywitanie gości, podtrzymywanie szampańskich nastrojów oraz zachęcanie do zabawy na parkiecie.
  • Przygotowanie konkursów – nasz zespół na studniówkę zapewnia zorganizowanie dodatkowych zabaw - będą dodatkową atrakcją i urozmaiceniem imprezy. Studniówka nie ograniczy się tylko do tańczenia.
  • Zabawę do białego rana – gramy dopóki goście są na parkiecie. Jeśli będzie trzeba, to możemy przedłużyć zabawę. Wszystko można z nami uzgodnić i dogadać.
  • Dojazd gratis do 100 km. Gramy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego oraz łódzkiego, a nawet mazowieckiego. Ale możemy dojechać też w inne miejsce, wszystko pozostaje kwestią do ustalenia.

To wszystko możemy zapewnić w ramach naszej oferty studniówkowej. Z nami zabawa będzie rewelacyjna i udana. Gramy dynamicznie, żywiołowo – tak, by dopasować się do stylu, jaki preferują maturzyści, dla których studniówka została zorganizowana. Jesteśmy otwarci na dodatkowe życzenia – gramy przede wszystkim dla naszych klientów, a nie dla siebie. Dlatego też chętnie omówimy i zrealizujemy dodatkowe sugestie, propozycje i pomysły.

Profesjonalny zespół na studniówkę!

Zapraszamy do kontaktu z nami. Warto pamiętać, by odpowiednio wcześniej zarezerwować termin. Czekamy na maile oraz telefony. Damy Radę to najlepszy zespół muzyczny na studniówkę. Nie zawiedziemy Cię!