DAMY RADĘ
Zespół muzyczny na studniówkę

Jak udekorować salę, na której odbędzie się studniówka?

To zadanie należy zwykle do uczniów, chociaż coraz częściej zamawia się specjalistyczne firmy, które się tym zajmą. Nie można zapomnieć o balonach, koniecznie też musi pojawić się napis „Studniówka” z obecnym rokiem.

Orkiestra na imprezę studniówkową Grudziądz Damy Radę

Warto postarać się o konfetti i serpentyny. Ciekawym pomysłem są też kwiaty, porozmieszczane na stolikach świece lub klimatyczne, stylowe abażurki z przyciemnianą żarówką.

Można udekorować salę w stylu nowoczesnym lub bardziej tradycyjnym, dołączając również lampiony. Jeśli urządza się studniówkę tematyczną, to trzeba wystrój sali dopasować do obowiązującego stylu. Wyjątkowym dopełnieniem całości będzie kapela muzyczna, która zagra utwory w klimacie studniówki, dbając o doskonałą atmosferę zabawy. Takim właśnie zespołem jest kapela Damy Radę, która dba o wyjątkowość studniówek w Grudziącu. Zapraszamy do współpracy, z nami doskonała zabawa i atmosfera studniówki będzie do samego rana!

Napisz lub zadzwoń

Zawsze warto pisać lub dzwonić - dlatego jeśli tylko macie pytania zapraszamy do kontaktu. Pisząc czy dzwoniąc pamiętajcie, aby w pierwszej kolejności podać termin oraz miejsce imprezy:)

Polecamy

Wideofilmowanie

Kontakt