DAMY RADĘ
Zespół muzyczny na studniówkę

Studniówka w auli szkolnej czy w wynajętej sali?

Jest to jedno z podstawowych pytań, przed którymi stają osoby zajmujące się organizacją studniówki. Oczywistym jest, że impreza organizowana poza murami szkolnymi jest bardziej kusząca. Daje to poczucie, że jest to zupełnie wyjątkowy wieczór, dzień inny niż wszystkie pozostałe, z dala od szkoły. Z drugiej jednak strony bal studniówkowy to wydarzenie szkolne, dlatego naturalną rzeczą jest, że powinien odbywać się w murach liceum czy technikum.

Impreza studniówkowa Gniezno tylko  naszą kapelą!

Wszystko jest kwestią ustaleń. Niektóre szkoły nie są przystosowane do zorganizowania studniówki u siebie. Impreza w szkole z kolei jest tańsza niż ta urządzana w lokalu. Niezależnie od wyboru miejsca studniówki trzeba zapewnić jak najlepszy zespół muzyczny.

Impreza studniówkowa w Gnieźnie może zostać rozkręcona przez zespół muzyczny Damy Radę, który zapewni nie tylko świetną muzykę w wybranym klimacie, ale zadba również o prowadzenie imprezy i wyjątkowe zabawy dla wszystkich uczestników. Zapraszamy do kontaktu!

Napisz lub zadzwoń

Zawsze warto pisać lub dzwonić - dlatego jeśli tylko macie pytania zapraszamy do kontaktu. Pisząc czy dzwoniąc pamiętajcie, aby w pierwszej kolejności podać termin oraz miejsce imprezy:)

Polecamy

Wideofilmowanie

Kontakt